Tablet Servisi

Tablet Servisi

0216 377 7959

0544 786 4992

0555 843 0101

Tablet Teknik Servisi olarak, uzman personellerimizle tabletlerinizin tüm sorunlarını uygun fiyat ve hızlı hizmet anlayışı ile çözüyoruz. Adrese servis imkanı sunarak, ‘tabletimi nereye götürmeliyim?’ sorusundan ve zahmetinden sizi kurtarıyoruz!

Arıza tespit ücreti almıyoruz! ”Tablet Servisi” olarak tek hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır!

Teknik destek ve servis talepleriniz için müşteri hizmetleri telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tablet Servisi, Tablet Tamiri. Tablet Ekran Değişimi, Tablet Dokunmatik Değişimi, Tablet İç Dış Ekran Değişimi, Tablet Alt Üst Ekran Dokunmatik Cam Değişimi ve tamiri Tablet Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi, Tablet Teknik Servis, Tablet Tamir Servisi, Tablet Pc Servisi, Tablet Bilgisayar Servisi, Tablet Onarım – Bakım ve Tamir Merkezi.

En Çok Karşılaştığımız Tablet Arızaları;

Tablet Dokunmatiği Tepki Vermiyor(Dokunmatik Çalışmıyor), Tablet Sıvı Teması(Su, Kahve, Çay vs. Döküldü), Tablet Mikrofon Arızası, Tablet Hoparlör Arızası, Tablet Şebeke Sorunu, Tablet Ekran Arızası (Kırık, Çatlak, Görüntü Yok), Tablet Şarj Olmuyor, Tablet Home Tuşu Basmıyor, Tablet Açılmıyor – Kapanmıyor, Tablet Dondu, Tablet Şarjı Çabuk Bitiyor, Tablet Kamerası Takılı Kalıyor, Tablet Wifi Açılmıyor – Kapanmıyor, Tablet Zil Sesi Kısık – Az Geliyor, Tablet Kulaklık Soketi Çalışmıyor, Tablet Batarya Isınma Sorunu, Tablet Batarya Çabuk Bitiyor, Tablet Şarj Almıyor – Şarj Olmuyor, Tablet Sim Kart Okumuyor – Görmüyor, Tablet Şarj Aletini Görmüyor, Tablet Şarj Cihazını(Şarj Adaptörü) Görmüyor, Tablet Görüntüsü Gelmiyor – Karanlık Geliyor, Tablet Ekranında Çizikler Var.

Tüm Tablet Yedek Parçaları Stoklarımızda Mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Tablet Servisi başlıklı makalemizde Tablet Bilgisayar Servisi, Tablet Pc Servisi ve Tablet Servis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı Tablet Servisi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.